Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nagrody Wójta Gminy Gierałtowice za osiągnięte wyniki sportowe i artystyczne

15 marca 2022 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród Wójta Gminy Gierałtowice Leszka Żogały za osiągniecia sportowe i artystyczne uzyskane 2021 roku. W uroczystości udział wzięli laureaci nagród wraz z rodzicami, trenerzy zawodników, przedstawiciele klubów sportowych oraz władze Gminy Gierałtowice - Wójt Gminy i wiceprzewodniczący Rady Gminy Gierałtowice. Gratulujemy sukcesów.

Nagrody otrzymali:

Anna Laskowska - nagroda za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej

Nagrody za osiągnięte wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym:

Jan Kroszka - Klub Wysokogórski Klif Tarnowskie Góry/wspinaczka sportowa

Karolina Lis - Akademia Talentów Gliwice/aerobik sportowy

Milena Mandziej - KS GARDA Gierałtowice/boks

Oliwier Nowok - AZS Jodu Gliwice, SPARTAN Knurów/judo, ju jitsu

Rozkoszek Izabela - KS Garda Gierałtowice/boks

Gacek Adam - LKS Tempo Paniówki/ju jitsu

Gaura Mateusz - UKS „EUGEN Knurów/trójbój siłowy

Hajduk Roksana - KS GARDA Gierałtowice/boks

Kalkan Jakub - LKS Jedność 32 Przyszowice/pływanie

Nowok Dawid - UKS „EUGEN Knurów/trójbój siłowy

Sobota Anastazja - LKS Tempo Paniówki/ju jitsu

Andra Oliver - KS GARDA Gierałtowice/boks

Cajza Maja - LKS Jedność 32 Przyszowice/pływanie

Gatner Kamil - LKS Tempo Paniówki/ju jitsu

Kostka Magdalena - LKS Jedność 32 Przyszowice/pływanie

Liszka Aniela - LKS Jedność 32 Przyszowice/pływanie

Macha Bartłomiej - LKS Jedność 32 Przyszowice/pływanie

Matula Tomasz KS GARDA Gierałtowice boks

Rajca Matylda- LKS Jedność 32 Przyszowice/pływanie

Szolc Zuzanna- LKS Jedność 32 Przyszowice, UKS Mikołów/pływanie

Wasilewska Małgorzata- TKKF Szczygłowice/pływanie

Wiszniowski Tymoteusz - LKS Jedność

Wróblewski Paweł - LKS Jedność 32 Przyszowice/pływanie

Wuzik Mateusz- KS GARDA Gierałtowice/boks

Żogała Piotr - LKS Jedność 32 Przyszowice/pływanie

 

 

 

 

Wersja XML