Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wyniki konkursu dla dzieci szkół podstawowych "Gmina moich marzeń"

02 lipca 2021 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny ‘Gmina moich marzeń” zorganizowany w ramach opracowywania strategii dla Gminy Gierałtowice. Celem konkursu było:

W konkursie wzięli udział uczniowie i uczennice klas I-III szkół podstawowych w Gminie Gierałtowice. Do urzędu gminy wpłynęło 130 prac. Kryteria oceny prac, które były brane pod uwagę: zgodność z tematyką, estetyka pracy i oryginalność.

Wyniki

I miejsce - zajął Adam Boruc z klasy I B z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyszowicach, za pracę pt. „Gmina dla dzieci”,

Brak opisu obrazka

II miejsce – zajęła Hanna Kozik z klasy IB z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paniówkach, za pracę pt. „Zielona gmina”

Brak opisu obrazka

III miejsce – zajęła Milena Grzybowska z klasy IIIA z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyszowicach za pracę pt. „Moja bezpieczna droga z domu do szkoły i ze szkoły do domu”

Brak opisu obrazka

Wyróżnienia:

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Dzieci, które zajęły miejsca I-III oraz wyróżnieni otrzymają nagrody od Gminy Gierałtowice.

Wręczenie nagród odbędzie się 21 sierpnia 2021 r. podczas Pikniku rodzinnego, w Parku Joanny w Paniówkach ok godz. 18.30.

Dodatkowo zostały wybrane prace, które będą prezentowane przez cały okres promocji strategii Gminy Gierałtowice na wystawach podczas organizowania imprez, w Gminnej Bibliotece Publicznej, na sali sesyjnej urzędu gminy i in.

Prace będą wykorzystywane do produkcji gadżetów promocyjnych na potrzeby Gminy Gierałtowice oraz publikowane w „Wieściach gminy”, na stronie internetowej gminy Gierałtowice oraz w mediach społecznościowych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac:

 

 

Wersja XML